WHATSAPP
To Top

Op. Dr. Deniz Dilek CV

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini 2013 yılında tamamladı. Tıp doktoru olarak Mardin Devlet Hastanesinde zorunlu hizmet görevini yapmıştır.

2019 Yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kulak Burun Boğaz ve Baş ve Boyun Cerrahisi ihtisasını tamamladı. 5 yıllık ihtisas eğitimi sürecinde burun estetiğine yönelik yurt içi ve yurt dışı bu konuda dünyaca kabul edilen hocaların kurs eğitimlerine katılmış ve bir çok sertifikayı ilk yıllardan beri almıştır.

Almanya Hannover’de Medizinische Hochschule Kliniğinde Kulak Burun Boğaz ve Baş ve Boyun Cerrahisi Departmanında Observation yapmıştır. Daha sonra yaklaşık 1.5 sene Kulak Burun Boğaz ve Baş ve Boyun cerrahisi uzmanı olarak Antalya Kepez Devlet Hastanesinde zorunlu hizmetini tamamlamıştır.

Yaptığı çalışmalardan biri ile Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin Uluslararası kongresinde ‘Genç Yarışmacı’ ödülü kazanmıştır. Güncel yüz estetiği ve dolgu uygulamalarıyla ilgili toplantılara katılmış ve sertifikaları edinmiştir. Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun cerrahisinin 2021 Genç KBB Kongresine konuşmacı olarak davet edilmiş ve toplantıda burun estetiğinde kendi geliştirdiği ameliyat tekniklerini anlatmıştır. 2021 Yılında Antalya Lara Bölgesinde kendi kliniğini açmış ve hastalarına özel kliniğinde hizmet vermektedir

Sertifikalar

1. Rhinoistanbul Fellowship Programı katılım sertifikası
2. Rhinoankara Toplantısı katılım sertifikası
3. Closed Atraumatic Rhinoplasty Course katılım sertifikası
4. Polisomnografi test uygulayıcısı sertifikası
5. 41. Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş ve Boyun Cerrahisi Kongresi katılım sertifikası
6. 15. Türk Rinoloji Kongresi katılım sertifikası
7. 2. MAKÜ Uluslararası sağlık ve bilimsel kongresi katılım sertifikası
8. 2018 Amerikan Hastanesi Rinoplasti Canlı Cerrahi Kursu katılım sertifikası
9. Deney Hayvanları Kullanım sertifikası
10. TKBBC 6. İlkbahar Kongresi Konuşmacı sertifikası
11. Tüm Yüz Gençleştirme Online Kongresi 2021